Redukce váhy

Začátkem května letošního roku jsem došel do stavu, kdy jsem si řekl, že bych se sebou měl začít něco dělat. Na svých 193 cm jsem vážil 96 kg, začínalo mi růst břicho a moji kamarádi mi začínali říkat, že se začínám pozvolna proměňovat v klasického „taťuldu“. Jsem bývalý profesionální sportovec s přibývajícím věkem, novou prací, nedostatkem pohybu a trávením života v autě se můj lifestyle musel někde začít odrážet. Jednoduše jsem se ve svém těle necítil úplně dobře. Rozhodl jsem se tedy navštívit Babetu.


Po podrobném měření a zkoumání mého stylu života, stravování mi postavila můj jídelníček a seznámila mě se zásadami toho, jak bych se měl začít stravovat. Neměl jsem moc prostoru pro cvičení, z časových důvodů, tak jsem si řekl, že jídelníček bude alfou a omegou mého startu. Navíc jsem tehdy ještě dost trpěl na pálení žáhy v kombinaci s balvanem v břiše. Začal jsem opravdu poctivě jíst podle doporučených zásad.

Do týdne se se úplně vytratily zažívací potíže a cítil jsem o mnoho lehčí. V podstatě každé dva týdny jsem přišel o cca 2 kg tuku, přičemž jsem si udržel svalovou hmotu v těle a vůbec jsem nehladověl. Naopak. Jedl jsem ještě víc toho, co mám vlastně rád. A dnes? Po půl roce spolupráce s Babetou vážím 83 kg. Musel jsem si začít kupovat menší velikost kalhot v pase a menší trička :-D … cítím se fantasticky. Nehladovím. Dozvěděl jsem se víc o tom, na jakých principech funguje můj metabolismus a jsem se sebou a Babetou maximálně spokojen. Pokud máte obdobné potíže – DOPORUČUJI!

Petr Zíma

Zpět na reference redukce váhy

Copyright © 2014