O BL Nutritionist

Výživovému poradenství se věnuji již několik let. Po vystudování Slezské univerzity v Opavě (2010) jsem se vrhla do praxe. První roky jsem se naplno věnovala redukčnímu režimu, který mne naplňoval hlavně proto, že v průběhu spolupráce s klientem vidím jeho neuvěřitelný posun ku předu. Zlepšení psychiky, zdravotního stavu a ubývající centimetry i kilogramy jsou pro mne důkazem, že má tato práce smysl.

První setkání se sportovní výživou byl pro mne křest ohněm, kdy jsem poprvé přednášela sportovní výživu a uvědomila si, že většina sportovců nemá páru o tom, jak je stravou možno zlepšit nejen výkonnost, regeneraci ale i zdravotní stav. Začala jsem se tedy nabízet i tvorbu sportovních jídelníčků. Díky spolupráci s trenéry, kteří si také uvědomují, jak je strava v životě sportovce důležitá, dnes většinu mé práce tvoří sportovní výživa se zaměřením na triatlon, lední hokej, volejbal, plážový volejbal a vytrvalostní sporty.

Můj obdiv si ovšem zaslouží každý klient, který dorazí na konzultaci semnou. Už to je pro mě známka toho, že chce něco změnit. Ať se jedná o vrcholového sportovce nebo problém obezity, jsem tu pro každého, kdo chce změnou stravování vykročit správným směrem.

Nečekejte ode mne diety, počítání kalorií, vážení jídla či pojídání zázračných pilulek k hubnutí. Postupnou změnou stravovacích návyků se dopracujeme k Vašemu cíli.

Copyright © 2014